Nu 20% korting op één artikel van Veleste met code VELESTE20.
Royal Canin SHN Mini Start Babydog - Hondenvoer - Gevogelte - 8 kg
- Geschikt voor moeder & pup
- Voor sterke weerstand en een gezonde buik
- Bevordert hersenontwikkeling
Dit product is niet meer verkrijgbaar.
- Productomschrijving
- Specificaties
- Leverinformatie
- Reviews
* Geschikt voor moeder & pup, Eén voeding voor beiden, wel zo makkelijk
* Rijk aan vitamines & prebiotica, Voor sterke weerstand en een gezonde buik
* Bevordert hersenontwikkeling, Helpt pups slim en snel leren
Je pasgeboren pups verdienen de beste start. Maar ook de moederhond heeft veel energie nodig om haar kleintjes groot te brengen. Deze voeding is speciaal afgestemd op de behoeften van kleine rassen – van het spenen tot 2 maanden oud.
De brokjes zijn makkelijk te weken tot een zachte pap, perfect voor pups die net beginnen met vaste voeding. Vitamines C en E helpen bij het opbouwen van een sterk immuunsysteem. En dankzij de prebiotica en goed verteerbare eiwitten blijft de spijsvertering in balans.
Omega 3 (DHA) ondersteunt de hersenontwikkeling van je pup, zodat hij beter leert en zich goed ontwikkelt.
Gun je pup een gezonde start – probeer Royal Canin Mini Starter vandaag nog.
| Samenstelling | |
|---|---|
| Ingredienten | Gedehydreerde gevogelte-eiwitten, rijst, dierlijke vetten, tarwegluten*, maïs, bietenpulp, gehydrolyseerde dierlijke eiwitten, mineralen, sojaolie, visolie, fructo-oligosacchariden, gehydrolyseerd gist (bron van manno-oligosacchariden en bèta-glucanen) (0,30%), algenolie Schizochytrium sp. (bron van DHA), zout van boterzuur, tagetes meel. |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit: 30,0% - Ruw vet: 22,0% - Ruwe as: 8,5% - Ruwe celstof: 1,3% - Omega-3 vetzuur (DHA): 0,20% - Vitamine E: 500mg/kg - Vitamine C: 400mg/kg. Metaboliseerbare energie: 4.209kcal/kg. Vitamine A: 18.500IE, Vitamine D3: 1.200IE, IJzer (3b103): 40mg, Jodium (3b201, 3b202): 4mg, Koper (3b405, 3b406): 12mg, Mangaan (3b502, 3b504): 52mg, Zink (3b603, 3b605, 3b606): 131mg, Selenium (3b801, 3b811, 3b812): 0,07mg - Technologische toevoegingsmiddelen: Clinoptiloliet van sedimentaire oorsprong: 10g - Conserveermiddelen - Antioxidanten. |
| Leeftijdsfase | |
| Puppy | |
| Algemeen | |
| Smaak | Gevogelte |
| EAN | 3182550932691 |
Uitleg over de verzendicoontjes bij producten:
-
Afhalen:
Dit icoontje wijst erop dat je dit artikel kunt afhalen in de winkel. Je kunt de voorraadbeschikbaarheid van de winkel checken door in het veld "controleer winkelvoorraad" je postcode in te vullen en op te klikken. Op het moment dat de winkel je order heeft verwerkt, ontvang je een afhaalbericht via de mail en kun je de order afhalen in de geselecteerde winkel. -
Thuisbezorgd:
Dit icoontje wijst erop dat dit artikel kan worden thuisbezorgd. Wij bezorgen alleen binnen Nederland. -
Thuisbezorgd op afspraak:
Dit icoontje wijst erop dat dit artikel rechtstreeks door de leverancier wordt geleverd. Bestel het artikel online of in 1 van onze winkels.
Bestel je online? Plaats het artikel in je winkelwagen en kies voor thuisbezorgen. Op het moment dat je je order hebt afgerond en betaald zal de leverancier de verdere afhandeling van de order voor zijn rekening nemen. Bij hele grote artikelen (tuinkas, speeltoestel, ...) zal de leverancier voor levering contact met je opnemen. Wij bezorgen alleen binnen Nederland. -
Thuisbezorgd met een transporttoeslag:
Dit icoontje wijst er op dat er een transporttoeslag wordt berekend bij verzending van dit artikel. Voor het thuisbezorgen van dit artikel rekenen we een transporttoeslag per bestelde eenheid. De hoogte van de transporttoeslag kan per artikel verschillen en wordt altijd berekend ook bij een order. De hoogte van de transporttoeslag kun je vinden op de artikel pagina. Wij bezorgen alleen binnen Nederland.